STUPAVA
STUPAVA Pokojné bývanie
STUPAVA
STUPAVA V blízkosti Bratislavy
STUPAVA
STUPAVA Príroda
BERNOLAKOVO
BERNOLAKOVO Biela voda
Rodinné domy
ROVINKA
ROVINKA 1. a 2. izbové byty
ROVINKA
ROVINKA Blízko Bratislavy
ROVINKA
ROVINKA Dobré ceny
ROVINKA
ROVINKA Príjemné prostredie
KOLIBA
KOLIBA Rodinné domy
KOLIBA
KOLIBA Moderné bývanie na úrovni
KOLIBA
KOLIBA Výhľad na Bratislavu
ROVINKA
ROVINKA REALX
ROVINKA
ROVINKA WELLNESS
ROVINKA
ROVINKA
ROVINKA
ROVINKA
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

           narks        

 

 

SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE

 

KVALITNÁ PREZENTÁCIA VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI

Je vynikajúcim a najlepším začiatkom . Kvalitne spracovaná prezentácia Vašej nehnuteľnosti , zverejnená na desiatkach realitných portálov, zabezpečí maximálne zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti. Navyše Vám podľa Vášho želania vytvoríme 3D vizualizáciu interiéru pre lepšiu orientáciu budúceho majiteľa o dispozícií prípadne pre predstavy možnej rekonštrukcie.

AKTÍVNY PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI

Nezostávame len pri pasívnej inzercii. Vaše ponuky sú prezentované u nás aj reálnym záujemcom, ktorí majú konkrétne požiadavky a zabezpečené financovanie. Ide o klientov, ktorí nás kontaktovali s konkrétnymi požiadavkami,  alebo boli na obhliadkach s našimi maklérmi na podobných nehnuteľnostiach alebo záujemci so spolupracujúcich realitných kancelárií.

PROFESIONALITA  - ODBORNOSŤ  - PORADENSTVO

Nepodceňujeme dobrý začiatok. Hneď v úvode poradíme s vhodnou stratégiou predaja alebo prenájmu, poradíme s nadstavením počiatočnej ceny , tak aby predaj alebo prenájom bol zrealizovaný v čo najkratšom čase k spokojnosti klienta. Toto vieme zabezpečiť vďaka dlhoročným skúsenostiam v tejto oblasti.

OCEŇOVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Naša realitná kancelária klientom  na požiadanie , po následnej obhliadke konkrétnej nehnuteľnosti vystavuje potvrdenie o jej trhovej cene alebo  znalecké posudky, expertízne ocenenia,  konzultácie, certifikáty k znaleckým posudkom.

STAROSTLIVOSŤ O KLIENTA

Pravidlá informovanosti klienta je jednou s našich výhod. Pravidelne informujeme o vývoji predaja resp. prenájmu nehnuteľnosti , o každom pohybe, o názoroch záujemcov, ktorý boli na obhliadke, prípadne aj tých, ktorí sa len informovali a prejavili záujem o Vašu nehnuteľnosť.

DOKUMENTY K NEHNUTEĽNOSTI

Pre našich klientov zabezpečíme kompletné dokumenty  nehnuteľnosti, potrebné pri predaji alebo pri prenájme. Ide o kompletnú administratívnu agendu vrátane zabezpečovania potrebných dokumentov na prípravu zmluvnej dokumentácie spojenú s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností. / LV, podorys, projektovu dokumentáciu atď.../

FINANCOVANIE

Postaráme sa aj o to . Nezáväzne a bezplatne. Náš špecialista na úvery a hypotéky Vám zabezpečí okrem poradenstva všetky úverové podmienky rôznych bánk, nemusíte nikam chodiť. Kompletnú ponuku Vám zašleme do emailu a Vy sami si tak dokážete porovnať úverové podmienky. Vo veľa prípadoch naši klienti dostanú výhodnejšie podmienky, ako keď si vybavujú úvery sami. Dokonca ak využijete službu hypotekárneho poradcu u nás, ako bonus dostanete znalecký posudok zdarma. Je potrebný pri každom úverovom prípade.

PRÁVNY SERVIS

Nič nezanedbáme!  Prostredníctvom našich právnikov a profesionálov v oblasti realít Vám zabezpečíme kompletný , pohodlný a hlavne bezpečný prevod Vašej nehnuteľnosti, vrátane katastra nehnuteľností. Zvládneme akúkoľvek komplikovanú finančnú transakciu . Poskytneme Vám aj právnu ochranu pri rokovaniach . Týmto procesom Vás stále sprevádza a informuje náš realitný maklér.

POPLATKY A SERVIS S NIMI SPOJENÝ

Zabezpečíme a hradíme  všetky poplatky, spojených s predajom nehnuteľností. Sú to poplatky spojené s právnym servisom:

 • Vypracovanie kúpno – predajnej zmluvy,
 • Vypracovanie nájomných zmlúv,
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy ,
 • Odovzdávacie – preberacie protokoly,
 • Vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností,
 • Vypracovanie záložných zmlúv,
 • Vypracovanie zmien údajov do katastra nehnuteľností
 • Vypracovanie iných úkonov, potrebných pre kataster nehnuteľností,
 • Overenie podpisov – notariát,
 • Vypracovanie znaleckého posudku

 

 

Pomôžeme  aj s  vybavovaním  a realizáciou stavby

 

REALIZAČNÁ ČINNOSŤ

Zabezpečíme aj realizačné práce spojené s úpravou pozemkov a to :

 • Opatrenia ako sú ploty, rampy, tabule
 • Odstránenie materiálov
 • Predaj materiálov zo stavieb alebo pozemkov
 • Zabezpečenie odvozu odpadu
 • Upratovacie práce a  Sťahovanie

GEODETICKÁ ČINNOSŤ

Zabezpečíme aj zameračské práce pre projektanta, investora, dodávateľa a práce týkajúce sa vysporiadania a úprav  pozemkov :

 • Vyhotovíme geometrický plán
 • Vytýčenie alebo overenie hraníc pozemkov
 • Vytýčenie stavby v rámci vytyčovacieho protokolu
 • Zameranie stavby pre kolaudáciu, pre projekčné zameranie
 • Výškopis a polohopis
 • Zmeny hraníc pozemkov

Pre developerské spoločnosti  a vlastníkov rozsiahlych pozemkov :

 • Zameračské práce pre investora
 • Výkup pozemkov
 • Geometrické plány
 • Vytýčenie a overenie hraníc pozemkov
 • Vytýčenie existujúcich stavieb
 • Výškopisy – polohopisy
 • Zmeny hraníc pozemkov
 • Všetky ostatné úkony na pozemkové úpravy...

DOKUMENTY KU STAVBE

Stavba domu prináša so sebou kopu práce a starostí. Skôr než začnete kopať základy, vybavíme Vám  všetky potrebné povolenia. To znamená –  stavebný úrad a ďalšie inštitúcie. Patrí sem projekt na stavebné povolenie, stavebný úrad, projekt na územné rozhodnutie, stavebné povolenie a všetky potrebné dokumenty k nemu.

PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA

Náplňou našej práce je pomôcť Vám zorientovať sa, a ak už máte jasnú ideu, tak zhmotniť Vaše predstavy a sny o Vašom budúcom bývaní. Touto cestou prejde každý minimálne raz v živote a nakoľko sa jedná o zásadné rozhodnutie, ktoré ovplyvní v značnej miere Váš budúci život, je to cesta neľahká, síce radostná, ale často aj bolestná a zodpovedná. Sme tu preto, aby ste dostali čo najviac informácií k Vášmu najlepšiemu rozhodnutiu.

Sme pripravení každému klientovi zabezpečiť projekt rodinného domu projektom  , alebo individuálnym projektom na mieru. Spoluprácou s výrobcami stavebných materiálov, dodávateľmi moderných a ekologických technológii, stavebninám a stavebnými spoločnosťami Vám vieme zaručiť spoľahlivú a výhodnú výstavbu Vášho vysnívaného rodinného domu.

INTERIÉROVÝ DESIGN

Väčšina ľudí akceptuje investíciu potrebnú na kúpu nehnuteľnosti alebo na jej stavbu ale potom príde na rad interiér a začne sa šetriť ...

lenže len premyslene navrhnutý interiér, v ktorom sú použité kvalitné materiály, vytvorí z Vašej nehnuteľnosti skutočný domov, kam sa budete radi vracať , unavení z práce a kde nájdete prostredie vhodné na relaxáciu...

aby Váš domov všetky tieto predpoklady spĺňal potrebujete niekoho, kto má prehľad o sortimente na našom trhu, patričné estetické cítenie, niekoho kto dokáže vymyslieť dispozičné riešenie, ktoré bude vyhovovať Vašim potrebám... Jednoducho potrebujete návrh interiéru a my Vám ho dáme ....

STAVEBNÁ ČINNOSŤ

Sprostredkujeme realizácie stavieb na kľúč, rekonštrukcie rodinných domov, podkrovia, sociálnych zariadení, zateplenie budov, výmenu striech a strešných krytín, výkopové, zemné a búracie práce.

VÝSTAVBA INŽINIERSKÝCH SIETÍ

Spolu s obchodným partnerom realizujeme výstavbu inžinierskych sietí – kanalizácií, vodovodov, prečerpávacích staníc, ČOV, komunikácií, spevnených plôch a vodojemov.  Pre veľké projekty ale aj pre rodinné domy. Pre každého klienta vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

 

Pomôžeme so sťahovaním,

upratovaním aj s inými potrebnými činnosťami,

týkajúcich sa Vašej nehnuteľností.

Všetky starosti okolo Vašej nehnuteľnosti,

môžete pokojne nechať na nás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.viprealdevelopment.sk

 

Novinky a aktuality
Ako funguje realitný trh Ako funguje realitný trh   Milí naši  klienti , Počas mojej...
V krátkosti o nás

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok  8:00 – 16:30

Utorok       8:00 – 16:30

Streda       8:00 – 16:30

Štvrtok       8:00 – 16:30

Piatok        8:00 – 16:30

Sobota    Zatvorené

Nedeľa   Zatvorené