STUPAVA
STUPAVA Pokojné bývanie
STUPAVA
STUPAVA V blízkosti Bratislavy
STUPAVA
STUPAVA Príroda
BERNOLAKOVO
BERNOLAKOVO Biela voda
Rodinné domy
ROVINKA
ROVINKA 1. a 2. izbové byty
ROVINKA
ROVINKA Blízko Bratislavy
ROVINKA
ROVINKA Dobré ceny
ROVINKA
ROVINKA Príjemné prostredie
KOLIBA
KOLIBA Rodinné domy
KOLIBA
KOLIBA Moderné bývanie na úrovni
KOLIBA
KOLIBA Výhľad na Bratislavu
ROVINKA
ROVINKA REALX
ROVINKA
ROVINKA WELLNESS
ROVINKA
ROVINKA
ROVINKA
ROVINKA
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

 

PROFIL SPOLOČNOSTI

Spoločnosť V.I.P.REAL DEVELOPMENT s.r.o. je obchodná spoločnosť , ktorá sa zaoberá prevažne realitnými a geodetickými  službami a developerskými projektami .  Po dlhoročných skúsenostiach  konateľky spoločnosti v oblasti realitných služieb, sa  fyzické  osoba  Mária Očenášová transformovala na právnickú osobu : Realitnú kanceláriu V.I.P.REAL DEVELOPMENT s.r.o.. Spoločnosť bola založená v roku 2015.

Spoločnosť ponúka  kvalitnú prezentáciu vašej nehnuteľnosti, aktívny predaj/prenájom , profesionalitu, odbornosť, poradenstvo, oceňovanie nehnuteľností, starostlivosť o klienta, poradenskú činnosť, dokumenty k nehnuteľnosti, právny servis, poplatky a servis s nimi spojený.

Sídlo a kancelária na prevádzku činnosti sa nachádza v hlavnom  meste SR v Bratislave , v administratívnej budove  na Drobného ulici č.27.

V súčasnej dobe disponuje niekoľkými  skúsenými  realitnými maklérmi, oficce asistentkou a riaditeľkou spoločnosti.

Realitná kancelária V.I.P.REAL DEVELOPMENT je zmluvným partnerom :

  • GEPARD FINANCE s.r.o – špecialista na hypotekárne úvery , podnikateľské úvery a financovanie developerských projektov.  Je to maklérska (brokerská) spoločnosť špecializujúca sa na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností.
  • PRAVNY DOM – ADVOKATI s.r.o -  V súčasnosti pôsobí ako úspešná advokátska kancelária s významnou referenčnou klientelou, pozostávajúcou z národných a nadnárodných obchodných spoločností pôsobiacich v Slovenskej republike. Poskytovanie právnych služieb vychádza z detailnej znalosti práva na úrovni právnej teórie a judikatúry slovenských súdov a zahraničných súdnych inštitúcií, čo umožňuje advokátskej kancelárii pružne reagovať na potreby klientov aj v súvislosti s meniacimi sa hospodárskymi pomermi a s tým vyvolanými zmenami vo firemnej politike klientov.
  • AR DESIGN – interiérový design
  • ARCHITEKTI s.r.o – projekty rodinných domov
  • PK STAVBY s.r.o – výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, výkopové a zemné práce, zatepľovanie, výstavba veľkých budov a developerských projektov
  • KOVOTRADE BB s.r.o a KOVOTRADE PLUS s.r.o.- výstavba inžinierskych sietí, kanalizácií, vodovodov, komunikácií, prečerpávacích staníc, spevnených plôch, ČOV, a vodojemov. Výmena poklopov v cestných komunikáciách.
  • ZNALCIv ponuke máme niekoľko zmluvných znalcov podľa krajov a okresov

 

 

narks                          Dňa 13.10.2016 sa naša spoločnosť V.I.P.REAL DEVELOPMENT s.r.o.stala riadným členom NARKS.

 

Čo je NARKS?

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska - www.narks.sk 

 

(NARKS) vznikla splynutím dvoch subjektov - Asociácie realitných kancelárií Slovenska (ARKS) registrovanej dňa 1.12.1992 a Združenia realitných kancelárií Slovenskej republiky (ZRK SR) registrovanom dňa 29.8.1992. Registrácia NARKS bola vykonaná na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky dňa 12.3.1998. NARKS pokračuje v tradícii oboch predchádzajúcich subjektov ako záujmové nezávislé združenie fyzických a právnických osôb podnikajúcich v oblastí nehnuteľností a obchodovania s nimi. Je nositeľom cieľov, ideí a platforiem etického kódexu a riadi sa platnými stanovami. 

Základným cieľom NARKS je integrácia realitných kancelárií Slovenska v rámci trhu s nehnuteľnosťami, ich prosperita, presadzovanie ich záujmov, vzájomná spolupráca členov vo všetkých oblastiach obchodovania s nehnuteľnosťami, využívanie nových poznatkov v súvisiacich odboroch pre potreby členov asociácie a zvyšovanie kvality služieb nimi poskytovaných a ochrana spotrebiteľa. Medzi najdôležitejšie úlohy patrí novelizácia legislatívnych podmienok súvisiacich s realitnou činnosťou a zvyšovanie profesnej úrovne pracovníkov realitných kancelárií, členov NARKS. Asociácia vydáva pre svojich členov štvrťročne informačný bulletin "Informátor NARKS".

Asociácia nadväzuje kontakty s európskymi a zámorskými organizáciami podobného zamerania. Je členom európskej konfederácie obchodníkov s nehnuteľnosťami C.E.I. so sídlom v Brusseli, podpísala protokoly o spolupráci s americkou Národnou asociáciou obchodníkov s nehnuteľnosťami (NAR), s americkou Nadáciou pre rozvoj trhu s nehnuteľnosťami vo svete (IRPF), s Asociáciou realitných kancelárií Českej Republiky. NARKS organizuje odborné konferencie s medzinárodnou účasťou a veľtrhy nehnuteľností – SlovReal Invest (www.sri.sk)

Vzhľadom na to, že k základným princípom NARKS patrí združovanie realitných kancelárií na celom území Slovenska, je asociácia otvorená pre spoluprácu so všetkými subjektami pôsobiacimi na trhu s nehnuteľnosťami, ktoré kladú dôraz na vysokú profesionálnu úroveň a etické zásady pri svojej činnosti.

Na trhu s nehnuteľnosťami poskytujú členovia NARKS služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností (rodinné domy a vily, pozemky, nájomné domy, bytové a nebytové priestory, obchodné a kancelárske priestory, výrobné a skladové priestory), development pozemkov pre investičnú činnosť, stavebnú a investičnú činnosť (bytová výstavba, prestavby a rekonštrukcie), výkon správcovskej činnosti, komplexné právne služby spojené s prevodom a spravovaním nehnuteľností, aukčnú činnosť.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V.I.P.REAL DEVELOPMENT s.r.o., zapísaná na Okresnom súde BA I. , Zaradenie : Sro, 104763/B,         

                                                     IČO: 45926301, DIČ:202316210, Sídlo:SNP 105/6 Stupava 900 31                                                             

  Vedenie spoločnosti: konateľka  Mária Očenášová

 

                                                                            OFICCE : Drobného 27, 841 02 Bratislava – Dúbravka                                                                      

   Tel.: 0911 125 405, 0903 125 404

Email.: rk-ZVNC-viprealdevelopment.sk,  Web: www.viprealdevelopment.sk

Novinky a aktuality
Ako funguje realitný trh Ako funguje realitný trh   Milí naši  klienti , Počas mojej...
V krátkosti o nás

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok  8:00 – 16:30

Utorok       8:00 – 16:30

Streda       8:00 – 16:30

Štvrtok       8:00 – 16:30

Piatok        8:00 – 16:30

Sobota    Zatvorené

Nedeľa   Zatvorené